palet çivi palet çivisi tele dizili çiviler burgulu çiviler burgulu palet çivisi akdeniz çivi


Farklılıklara saygı gösterir, farkındalık oluştururuz, aynı hedef için tüm ekip çalışırız, çoklu ve kaliteli sonuçlara ulaşmayı hedefleriz,
• Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz,
• Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır, sizleri de bu başarıya ortak etmekten büyük mutluluk duyarız.

Akdeniz bulunduğu bölgenin konumundan dolayı daha da avantajlı bir firma olmuştur. Mersin limanı Avrupa ülkelerinin kıyısında stratejik öneme sahip bir limandır. Ayrıca şirketimizin hammadde tedarikçilerine de yakın olması Akdeniz Çivi’yi önemli kılmaktadır.

Akdeniz çivi olarak biz kuvvetle inanıyoruz ki sektörel tüm yeniliklere ve en üst teknolojiye sahibiz. Bu yüzden geçen yıl makine kapasitemizi iki katına çıkardık. Akdeniz Çivi, taleplerin teminini kısa sürede, yüksek kalite ve standartlarda sağlama hızını giderek arttırmaktadır.

Akdeniz Çivi & Tel

1994 yılında kurulan Akdeniz Çivi & Tel lider üretici ve ticari şirkettir. Akdeniz Çivi Türkiye’nin güneyinde Mersin şehrinde olup, aynı zamanda şehrinde bulunan limandan dolayı avantajlıdır.

Başlıca ürünleri; tele dizili çivi, plastiğe dizili çivi, elektro galvanizli çivi, dökme çiviler,çinko kaplı çiviler, dökme çiviler, plastiğe dizili kare çiviler, inşaat çivileri, değişik çaplarda galvanizli tel, tavlı tel, dikiş teli.

Akdeniz Çivi & Tel faaliyetine 16 yıldır 10000 m2lik alanda devam etmektedir. Akdeniz tele dizili çivide iç piyasa talebinin %70ini karşılamaktadır. Şirketimizin ürünlerini ihraç ettiği ülkeler; Almanya, İrlanda, İngiltere, Fransa, Letonya, Polonya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan Belçika, İtalya, Portekiz, İspanya, Yunanistan gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra ABD, Kanada, İsrail, Mısır, Ürdün, Suriye, more info Arabistan ve Irak tır.

Koçist Orman Ürünleri
palet çivi palet çivisi tele dizili çiviler burgulu çiviler burgulu palet çivisi akdeniz çivi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *